I runda Otwartych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego za nami !

20.04.2015

Wczoraj odbyła się I runda nowego w Polsce cyklu Otwartych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Cross Country.

Frekwencja dopisała i pomimo ciężkich warunków pogodowych i drobnych nieporozumień dotyczących trasy zawody możemy zaliczyć do udanych. Były to pierwsze zawody tego cyklu organizowane przez Klub Motorowy ETER Rymanów. Na maszynie startowej stanęło 140 zawodników i zawodniczek na Quadach i Motocyklach.

W dziale WYNIKI możecie sprawdzić jak poradzili sobie zawodnicy podczas zawodów.

Najlepsze okrążenia nie licząc okrążeń, które decyzją sędziów zostały uznane za skrócone należało najprawdopodobniej do Jacka Psiuka i wynosiło 12:48:695, niestety Jackowi z powodu problemów na trasie nie udało się ukończyć wyścigu.

Zawody zwyciężył w klasie Quad Przemysław Dąbek ATV Racing Team, a w klasie Motocykli Jakub Maślany z klubu KM ETER Rymanów.

Wszystkim zawodnikom zarówno zwycięzcom jak i debiutantom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na II rundę już 17 maja.